Послуги з укладання бруківки

Приблизний розрахунок вартості робіт з укладання бруківки виглядає так: укладання бруківки на щебінь фракції 2-5 – 124 грн за кв.м.

Але перед тим, як бруківку вкласти, треба засипати шар щебеню – це називається виготовлення щебеневої основи. Щебінь трамбують вібротрамбівкою. Товщина залежить від багатьох факторів, а саме який на будівельному майданчику ґрунт, як високо підходять ґрунтові води, яке навантаження буде на бруківку. То є важливі нюанси, від яких залежить якість і довговічність покриття з тротуарної плитки. Але грубо, при попередніх розрахунках, можна прийняти, що щебенева основа  повинна мати товщину від 10 см для пішоходів і до 20 см під заїзд вантажних автомобілів. 20 см щебеню навіть буде витримувати епізодичний заїзд вантажного авто типу камаз. Вартість робіт з виготовлення щебеневої основи складає 256 грн за куб.м. тобто від 25 до 50 грн за м.кв.

Під щебеневу основу на подвір’ях за звичай пісок не дають. Але деколи його все ж треба дати – наприклад коли іде перевитрата щебеню, тобто коли треба засипати яму, або коли ґрунт викопувався трактором, або коли треба робити заміну ґрунту. Планування й ущільнення піску оцінюється 210 грн за куб.м або 20 грн м.кв.

Тобто роботи з виготовлення основи під бруківку коштуватимуть від 25 до 70 грн за м.кв.

Але і це ще не все. Зазвичай наявні рівні ґрунту на будівельному майданчику не дозволяють одразу виготовити основу – ґрунт треба викопувати і вивозити. Якщо землю викопує і  вивозить  техніка, екскаватор і самоскиди, це коштує 250 грн за куб.м, якщо це робиться вручну, то 250 грн за куб.м коштує лише викопування і перевезення тачками на відстань до 20 м, а вже за завантаження і вивіз замовник мусить платити окремо. Зазвичай на приватному подвір’ї треба викопувати біля 20 см ґрунту, що коштує ще 50 грн за кв.м.

Також додатково рахуємо встановлення поребриків, цілих і порізаних – 69,6 грн за штуку, та порізку плитки 69,6 грн за м. погонний.

Ну і податки. Куди ж без них. Зараз це ще плюс 6%. Тобто біля 12 грн.

Укладанням бруківки ми займаємось з 1995 року . І ці 23 роки навчили мене однієї простої істини – бруківку можна покласти на об’єкті будь якої складності і будь-якого призначення. Що для того треба? Головне – це бажання Замовника. Чому? Бо все решта на Вашому об’єкті зробимо ми. Деякі речі ми зробимо безкоштовно – приїдемо на Ваш об’єкт, поміряємо, намалюємо ескіз, затвердимо його, по ньому визначимо об’єми робіт і  складемо приблизний кошторис на необхідні матеріали та послуги.

Далі ми з Вами, якщо необхідно, замовляємо дизайн, узгоджуємо кошторис, складаємо договір, в якому узгоджуємо проплати, терміни, рівень якості. Після того ми закуповуємо та звозимо матеріали, орендуємо техніку, виконуємо роботи, прибираємо за собою сміття, пакуємось і їдемо на наступний об’єкт.

Якщо вас зацікавила наша робота – дзвоніть за телефоном
+380676701352
Андрій Ільків
Або пишіть на email
brukmaster94@gmail.com

Якщо вас цікавить ціна бруківки фірми Магік  чи Озон- завітайте на нашу сторінку Прайс-лист.

Якщо вас цікавить замощення бруківкою доріг чи промислових обєктів- завітайте на нашу сторінку Дороги з бруківки