Бруківка Магік. Ціна. Бруківка Озон. Ціна. Доставка Тротуарної плитки. Доставка та продаж щебеню. Проекти мощення.

Це прайс з цінами на бруківку фірми “Магік”, що продається під торговою маркою “Мій двір”.  Принцип там дуже простий – бруківка поділяється за товщиною і за кольором. Тобто є ціна на сіру і кольорову бруківку товщиною 6 сантиметрів і ціна на сіру і кольорову бруківку товщиною 8 сантиметрів. Але є винятки – зелена бруківка коштує дорожче, ніж бруківка інших кольорів, а бруківка яка називається “Австрійська” коштує дорожче інших бруківок товщиною 6 сантиметрів.

Також є акційні ціни – “Магік” знижує ціни на деякі види бруківки, які користуються меншим попитом, тим самим стимулюючи їх продажі.

Так само формується ціна на бордюр і на поребрик – кольоровий поребрик коштує дорожче ніж сірий. Кольорових бордюрів “Магік” не виробляє.

бруківка магік прайс ціна

З питань придбання бруківки “Магік” зі знижкою 6% від прайсової ціни дзвоніть за телефоном:
+380676701352          ФОП Андрій Ільків

Якщо вас цікавить ціна робіт з укладання бруківки фірми Магік – завітайте на нашу сторінку Послуги з укладання бруківки.

Якщо вас цікавлять роботи з ремонту чи будівництва доріг з покриттям з бруківки – завітайте на нашу сторінку Дороги з бруківки.

Значно більший асортимент бруківки пропонує нам фірма “Озон”. Озон крім плитки висотою 6 і 8 сантиметрів виробляє і бруківку висотою 4,5 сантиметрів. Чи варто її купувати? Так. ЇЇ можна використовувати в місцях де рідко ходять. Наприклад на влаштування відмостки навколо будинку, але ми стелили її і в житловому будинку на підземному паркінгу. Там нема інтенсивного руху, основа під нею була бетонна, тому в такому місці вона буде лежати надійно.

Чим відрізняється бруківка “Озону” від магіковської бруківки ? На мою думку озонівська бруківка дещо слабша але дещо красивіша за рахунок більш насичених кольорів . Багато залежить від того , яку саме бруківку Ви купуєте . Якщо йдеться що вибрати, магіковську  “Фалку” чи озонівську “Хвильку” (товщиною 8 сантиметрів) на замощення дороги з інтенсивним рухом ,  то краще брати “Магік” . Якщо “Бруківку Львівську” будете вкладати на дорогу на бетонну основу то треба дивитись на ціну – магіковська трохи краща, але озонівська “Старе місто” може бути трохи дешевша. На приватних подвірях . як на мене, різниці між “Магіком” і “Озоном” немає .

 Доставка тротуарної плитки

Ми здійснюємо доставку бруківки на об’єкт вантажним автомобілем з маніпулятором. Ціна за доставку залежить від кількості піддонів і адреси доставки. В середньому 1 піддон бруківки( 10м2) важить 1.6 тонни. Для перевезення тротуарної плитки використовуються різні машини, в залежності від кількості піддонів, так наприклад Газон здатний привезти 3 піддона, Камаз до 8 піддонів без причепа і 16 піддонів Камазом з причепом, або фурою. Для перевезення більшої кількості тротуарної плитки потрібно робити пару рейсів, або пару машин.
В важких випадках може знадобитись допомога крану, або для цього ми можемо запропонувати телескопічний навантажувач “MANITOU”

Продаж та доставка Щебеню. 

Також в нас ви можете купити необхідних сипучих матеріали, таких як щебінь фракції 20-40мм, щебінь фракції 2-5мм.
Ціна щебеню фракції 20-40 мм – 450 грн за куб.м. + доставка (залежить від відстані)
Ціна щебеню фракції 2-5 мм      – 450 грн за куб.м. + доставка
на матеріали діє знижка 6% від вказаної ціни

Проекти мощення бруківки

Часто для замовника важливо подивитись як буде виглядати його подвір’я з новим покриттям, для цього ми можемо запропонувати архітектора, який зробить проект мощення і втілить всі ваші мрії на проекті. За цим проектом вже можна рахувати об’єми робіт, та потрібні матеріали. З власного досвіду можу сказати що це дуже зручно, як для нас, при укладанні бруківки, так й для замовника.
Вартість проекту становить:
– до 300 кв.м. – 3000 грн
– від 300 кв.м. – 10грн/ кв.м
Також ми можете подивитись на зразки робіт: “Приватний Будинок 1″, “Приватний будинок 2″, “Приватний будинок 3″

 

З питань придбання бруківки “Озон” зі знижкою 6% від прайсової ціни дзвоніть за телефоном:
+380676701352          ФОП Андрій Ільків

Якщо вас цікавить ціна робіт з укладання бруківки фірми Озон – завітайте на нашу сторінку Послуги з укладання бруківки.

Якщо вас цікавить замощення тротуарною плиткою доріг чи промислових обєктів- завітайте на нашу сторінку Дороги з бруківки.